Přivýdělek- recepční (školící/ubytovací středisko)

Místo výkonu: Praha
Nástup: co nejdříve
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Barbora Pakostová

PŘIVÝDĚLEK- RECEPČNÍ

PRO ŠKOLÍCÍ STŘEDISKO A UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ („na zavolání“)

 Chcete si „sem tam“ přivydělat, když máte zrovna volný čas a baví Vás práce na recepci?

Na Praze 2, v ulici Máchova máme školicí středisko a ubytovací zařízení, kde je recepce otevřená 24/7. Hledáme brigádníky, kteří by měli čas a zájem si „sem tam“ přivydělat, když by nastal výpadek. Tato práce by byla nárazová a „na zavolání“.

Více informací zde: https://www.marianeum.cz/

Co by byla náplň práce:

  • check in / check out hostů
  • zpracování nových rezervací a kontrola stávajících rezervací
  • elektronická a telefonická komunikace s klienty
  • kompletní zajištění snídaní a následného úklidu
  • příprava a úklid konferenčních místností, zajištění občerstvení
  • komunikace s hosty

Co očekáváme:

  • znalost českého jazyka slovem i písmem
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook)
  • samostatnost, dobré organizační a komunikační schopnosti, pro-aktivní přístup, pečlivost
  • reprezentativní vystupování
  • zodpovědnost a schopnost týmové práce
  • trestní bezúhonnost
  • práce na obdobné pozici výhodou

Co by Vás mohlo motivovat:

  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • místo výkonu práce v centru (Praha 2 – Vinohrady)
  • příplatky za práci v noci, o víkendech a  během státních svátků
  • nápoje na pracovišti
  • příjemný, vstřícný a přátelský kolektiv
  • možnost využití firemních slev (např. MC Donald, KFC, knihkupectví Dobrovský aj.)

Pokud Vás tento inzerát zaujal a byl by pro Vás „jak dělaný“, pošlete nám svůj životopis v čj na email jobs@caritas.cz.

Budeme těšit brzy na viděnou! :-)

Máchovka